Světoznámý lingvista Noam Chomsky vystoupí v rámci své cesty do ČR také v Praze. Přednáška na téma „WHAT CAN WE UNDERSTAND“, se uskuteční 2.6. od 14.00 v budove AV ČR  na Národní.

Debata s prof. Chomskym 3.6., MLP PRaha

Podařilo se také zorganizovat DEBATU s prof. Chomskym na úterý 3.6. ve 13:30 v Městské knihovně na Mariánském náměstí! Bez registrace. Kapacita 250-300 míst.

IMPORTANT UPDATE!!! BOOKING REQUIRED!

Organizátor, Akademie věd ČR nezvládla zareagovat na obrovskou popularitu události a navýšit kapacitu přednášky. Namísto toho je nyní nově vyžadována rezervace. Vyplněný registrační formulář zašlete prosím nejpozději do čtvrtka 29. května 12 hodin na adresu registrace@flu.cas.cz. Účast na přednášce Vám bude potvrzena nejpozději do pátku 30. května. Pokud potvrzení neobdržíte, znamená to, že kapacita prostor byla vyčerpána a Vaše registrace nemohla být přijata. Registrační formulář naleznete na http://www.flu.cas.cz/images/aktuality/2014/Registracni_formular.doc.The organizer, Czech Academy of Sciences failed to handle the enormous popularity of the event and raise the capacity the talk. Instead they decided to require a booking. This can be done by sending a filled-in form (http://www.flu.cas.cz/images/aktuality/2014/Registracni_formular.doc) to registrace@flu.cas.cz by Thursday 29th of May 12AM. If you don’t receive a confirmation, it means that the hall is full and no more seats are available.
http://www.flu.cas.cz/cz/prednaska-prof-noama-chomskyhoZájemci, kteří se nedostanou na pondělní přednášku v Praze se mohou účastnit vystoupení Noama Chomskyho ve středu 4.6. v Olomouci. Tato událost také vyžaduje registraci, ale zbývají zde ještě volná místa. Více informací na http://www.chomsky.upol.cz/Středeční olomouckou diskusi bude živě přenášet Radio Wave, začátek v 19:00, 4. 6.

http://www.blisty.cz/art/73410.html