Zajímáte se o problematiku současné kognitivní vědy a filosofie? Nechcete být jen pasivními účastníky přednášek a rádi byste také měli možnost dostat se do bližšího kontaktu s vědeckou obcí a ovlivnit program přednášek naší Společnosti? Aktuálně hledáme několik nových zajímavých lidí, kteří by měli čas a chuť podílet se na organizaci našich aktivit v Praze.

Nejedná se o žádnou náročnou a nudnou administrativu. V první řadě jde o komunikaci s hosty, efektivní řešení organizačních záležitostí spojených s jejich vystoupeními a podílení se na tvorbě programu Společnosti. Člověk tak má možnost neformálním způsobem poznat výrazné osobnosti spjaté s kognitivními vědami a dalšími disciplínami a současně tím také přispět k rozvoji vědy v naší zemi.

Pokud vás tato možnost zaujala, kontaktujte nás na e-mailu scsp@cognitivescience.cz  . Prosíme, abyste se v mailu přestavili a řekli nám něco o svých zájmech a zkušenostech s kognitivní vědou, filosofií či příbuznými tématy. Se zájemci se setkáme ve druhé polovině srpna na informační schůzce.

Budeme se těšit na vaše reakce!